Голова райдержадміністрації Володимир Габурак провів робочу зустріч із представниками благодійних організацій Німеччини та Міжнародної організації Українського Червоного Хреста

У суботу, 27 травня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак зустрівся із Валерієм Старченком, заслуженим лікарем України – представником Міжнародної організації Українського Червоного Хреста та Jürgen Berthold (Німеччина – Deutsches Rotes Kreuz-Auslandshilfe).

У ході зустрічі Володимир Габурак та представники Міжнародної організації Червоного Хреста проаналізували реалізацію спільних проектів, які були здійснені у 2015-2016 роках та обговорили перспективу співпраці  на поточний рік.

Зауважимо, що у минулому році завдяки благодійникам із Німеччини (Баварія) Тлумацька центральна районна лікарня отримала 40 багатофункціональних ліжок, матраців, приліжкових тумб, які уже сьогодні використовуються різними відділеннями лікарні.

На майбутню перспективу сторони домовились про поставку медичного обладнання у відділ інтенсивної терапії, хірургічний відділ та інші відділення ЦРЛ.Опубліковано у Прес-центр. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *