Медики Тлумацького району взяли участь у міжнародній конференції у місті Києві

Серед медичної громадськості району широко проводиться обговорення пропонованих Міністерством охорони здоров’я змін в медичній галузі.

8-9 грудня 2016 року заступник головного лікаря О. Мельник та медична сестра Тлумацької Центральної районної лікарні М. Дволятик у складі делегації Івано-Франківської області прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Здоров’я українців в руках сімейного лікаря», яка відбулась у місті  Києві. У конференції брали участь науковці та фахівці з України, Ізраїлю, Великої Британії, Хорватії, Італії.

Під час конференції відбувалися виставки, презентації, спеціалізовані засідання завідувачів кафедр сімейної медицини, головних спеціалістів департаментів охорони здоров’я зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина», секційні засідання, тренінги, круглі столи під час, яких слухались питання організації роботи сімейного лікаря його ролі в профілактиці захворювань та забезпечення долікарської опіки над пацієнтом, а також стратегії розвитку первинної медичної допомоги.

Опубліковано у Прес-центр. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *