У Тлумацькій районній лікарні ще одне капітально відремонтоване відділення

У Тлумацькому районі дбають про зміцнення і оновлення матеріально-технічної бази центральної районної лікарні як одного з елементів реформування системи охорони здоров’я, що розпочнеться з 2017 року. У понеділок, 19 грудня, в Тлумацькій лікарні урочисто відкрили чергове капітально відремонтоване відділення – хірургічне (секція А).

Привітати медиків зі святом та урочистою подією прийшли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голови районної державної адміністрації Володимир Габурак та районної ради Василь Двояк, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко, головний спеціаліст з хірургії департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Пилипчук, декани Тлумацьких деканатів УГКЦ та УАПЦ о. Василь Стадник та о. Павло Дутчак.

Ремонтні роботи у частині хірургічного відділення розпочались у 2015 році. Відтоді тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та систему електропостачання, відновлено паркетне покриття у палатах, відремонтовано покриття стін, підлоги та стелі, підлогу в коридорах покрито плиткою. Загальна кошторисна вартість ремонту – 966 тис. грн. Будівельні роботи фінансувалися з районного та обласного бюджетів. З обласного бюджету для ремонту виділено 706 тис. грн., з районного – 260 тис. грн.

За сприяння у фінансуванні цього та інших об’єктів голова райдержадміністрації Володимир Габурак подякував народним обранцям Михайлові Довбенку та Володимиру Шкварилюку, голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку. Він також поділився планами щодо ремонту наступних відділень лікарні, наповнення їх меблями, сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою.

Злагоджену роботу усіх гілок влади у районі відзначив заступник голови ОДА Ігор Пасічняк. «Це не перша подія у районі, коли відкривають оновлене приміщення освітянського чи медичного закладу і на котрій я маю можливість бути присутнім. Значить район живе і розвивається, а отже нашому краю і країні бути успішними», – переконаний Ігор Пасічняк. Підтвердженням цих слів стало його повідомлення, що незабаром на Прикарпатті будуть введені в експлуатацію поліклініка в місті Коломия та Галицька районна лікарня.

Довідково

Хірургічне відділенняТлумацької центральної лікарні на сьогодні включає в себе 25 ліжок загальної хірургії, 5 – офтальмологічних, 5 – урологічних та 5 – оториноларингології. До операційного блоку відділення входять чотири операційні зали, малоінвазивна операційна, передопераційна, автономна автоклавна та джерело автономного електроживлення.

Минулого року за сприяння голови облдержадміністрації Олега Гончарука хірургічне відділення лікарні поповнилося сучасним цистоскопом.


Опубліковано у Прес-центр. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *